Perry: Kurrë nuk do të arrij famën e Madonnës

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

14032009

Mesazh 

Perry: Kurrë nuk do të arrij famën e MadonnësYlli i muzikës pop, Katy Perry, është e bindur se ajo kurrë nuk do të mund ta arrijë popullaritetin që ka Madonna.

Këngëtarja, e cila bëri famë me singlin “I Kissed a Girl”, thotë se ajo do të dëshironte të ishte po aq e suksesshme sa edhe Madonna, por nuk mendon se do të jetë në gjendje ta arrijë atë.

“Mendoj se ditët për të arritur atë nivel tashmë kanë përfunduar. Mediat po e rrëzojnë në tokë secilin”, ka thënë Perry.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Perry: Kurrë nuk do të arrij famën e Madonnës :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 12:26 pm nga amir

edhe kur ski me arrti :p Very Happy

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 12:27 pm nga floroS

aiiiiiight se e mire je ti . bounce

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Sun Mar 15, 2009 12:13 pm nga ♥alma♥

nuk e ke ari famen e madonnes dhe nuk mundesh ta arish lol!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi