Londer, punetori fotografon kater UFO

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Londer, punetori fotografon kater UFO
Nje punetor britanik qe punonte ne catine e nje pallati ne Convent Garden ne Londer, ka fotografuar me celularin e tij nje grup objektesh, per te cilat pretendon se jane UFO.

Ne fakt ai nuk i kishte vene re, por kur ka shkarkuar ne komjuter fotot, ka pikasur kater objektet fluturues. Pervec ores Big Ben, Westminsterit dhe Syrit te Londres, celulari ka fotografuar edhe kater UFO-t. Fotoja e Derek Burton eshte publikuar nga “Daily Telegraph”.

Burton punonte ne katin e 16-te te Orion House kur ka vendosur te beje disa foto te qytetit nga lart per t’ia cuar te shoqes, qe nuk kalon shpesh nga qendra e Londres. Nje burim tha per gazeten “The Telegraph” se fotot nuk jane te montuara.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi