Zanetti: E merituam fitoren

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Zanetti: E merituam fitoren
Në derbin e të shtunës mbrëma, Juventusi dhe Interi janë ndarë baras, ndërsa kapiteni i zikaltërve Javier Zanetti thotë se kampionët merituan të dalin fitues nga kjo përballje.

“Jemi të zhgënjyer me këtë barazim, sepse Interi tregoi superioritetin e vet. Nga ajo që u pa në fushë, ne është dashur të fitojmë”.

“I humbëm dy pikë, megjithatë askush nuk ka shanse që ta ndryshojë faktin se ne do të shpallemi kampionë, nëse vazhdojmë të luajmë mirë në javët e mbetura”, ka thënë kapiteni zikaltër për faqen zyrtare të Interit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi