Kaka dhe Perez ne faqen e pare te Marca dhe As

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Kaka dhe Perez ne faqen e pare te Marca dhe As
Dje eksperti i njohur ne merkaton e transferimeve, Ernesto Bronzeti ka rinkonfirmuar endrren qe ka kandidati per president te Reali i Madridit, Florentino Perez. Enderra e tij ka emrin Rikardo Kaka, mesfushori brazilian qe eshte ekspozuar direkt per drejtuesit e Milanit: “Skuadra ka nevoje qe te filloje nje cikel te ri”, duke e vendosur veten ne linjen e pare. Pohimi qe beri Bronzeti nuk e gjeti Spanjen te shurdher. Menjhere media sportive spanjole, e paraprire nga Marca dhe As i happen faqet e para me titullin e madh: “Enderra e Perez-Kaka”. Marca ne faqen e pare publikoi gjithashtu nje fotografi, te mesfushorit brazilian bashke me endrren tjeter te Florentino Perezit, Kristiano Ronaldo.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi