Kaka: “Cikli te Milan ka perfunduar”

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Kaka: “Cikli te Milan ka perfunduar”
Nje sinjal i qarte nga mesfushori brazilian, Kaka per drejtuesit e shoqerise: “Ka ardhur momenti per te riperterire grupin, pasi per shume futbolliste perfundon kontrata dhe te tjere do te vijne”. Kur flet Kaka eshte e nevojshme te degjosh me kujdes. Pasi eshte betuar per besnikeri ndaj Milanit, mesfushori brazilian fton drejtuesit e klubit qe te mendojne tani per perforcimin e skuadres. Sinjali eshte i qarte: cikli te Milan ka perfunduar, duhet te filloje nje i ri. Per Kakan nese Milan ndertohet me miksuren futbolliste eksperte dhe nje grup te rinjsh qe kane ambicje te fitojne atehere suksesi te kuq e zinjte nuk do te mungoje. Kaka mendon se momenti eshte qe disa futbolliste me lavdi te Milan, si Maldini duhet te
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi