Beguristan: “Ne jemi skuadra me e mire”

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Beguristan: “Ne jemi skuadra me e mire”
Barcelona vazhdon te ruaje kryesimin ne ligen e pare spanjole dhe per drejtorin teknikut te klubit katalanas, Beguristan kjo per shkak se “skuadra e Pep Guardioles eshte me e mira ne fushe”. Beguristan ka hedhur poshte zerat se skuadra katalanase dhe Real Madrid favorizohen ne ndeshjet e tyre nga gjyqtaret, duke nenvizuar se “Barcelona eshte ne kryesim per njearsye te vetme dhe kjo arsye eshte se skuadra katalanase nuk degjon ate cka thuhet per te”. “Nuk mendojme per ato qe thuhen per Barcelonen, pohoi Beguristan. Ne duhet te bejme detyren tone dhe te vazhdojme qe te shprehim futbollin me te mire. Jemi kryesues te padiskutueshem, pasi kemi shfaqur futbollin me te mire, duke marre nderkohe dhe maksimumin e pikeve”. Barcelona dhe pse ne nje pozicion shume te forte ne ligen e pare spanjole apo ligen e kampioneve, respekton cdo kundershtar me te cilin perballet.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi