Hapet lokali ku sherbehet topless

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Hapet lokali ku sherbehet topless
Ne keto kohe te veshtira krize per shume biznese, nje kafene ka gjetur receten e duhur per te mos deshtuar. Pronaret kane hapur te parin Coffee Shop Topless, ne Vassalboro ne shtetin Main.

Klienteve te qytetit me 4500 banore, kamarieret meshkuj dhe femra u servirin kafe topless, ose gjysme te zhveshur. Deri tani biznesi ka ecur mire. Plani per lokalin hasi ne kundershtime kur u njoftua disa muaj me pare, pasi disa banore nuk pranonin idene qe te kombinonin kafene me lakuriqesine.

Nga 150 persona qe aplikuan per kamariere, u punesuan 10 gra dhe 5 meshkuj. Donald Crabtree tha se te gjithe aplikuesit u trajtuan njesoj dhe u punesuan si gra te dobeta, edhe te shendosha.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi