Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje
Një grua shtatzënë australiane thotë se iu desh të tregonte barkun kur punonjësit e supermarketit e akuzuan për grabitje. Ata i thanë se do të njoftonin policinë, duke besuar se e kishte mbushur këmishën me artikuj të vjedhur. Kur roja i sigurimit njoftoi policinë dhe ata mbërritën për 3 minuta, ajo u detyrua të zhvishet që të tregojë se është vërtet shtatzënë dhe nuk kishte grabitur gjë. 40-vjeçarja e ka paditur rastin në policinë e Springfield, duke thënë se i janë dhunuar të drejtat e njeriut. Stafi i supermarkatës pohoi se një rast i tillë kishte ndodhur edhe një javë më herët.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi