Familja e kthen shtepine ne kopsht zoologjik

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Familja e kthen shtepine ne kopsht zoologjik
Një çift e ka kthyer familjen në kopsht zoologjik. Mark Amey dhe Siouxsie Gillet i morën kafshët nga qendra e strehimit të kafshëve për në shtëpinë me tre dhoma në Bovington, Hertfordshire. Ata duan ta rimodelojnë për të strehuar një shumëllojshmëri kafshësh. Për momentin shtëpia e tyre është gati “të shpërthejë”. Ata kanë 30 gjarpërinj helmues në një dhomë, por edhe 30 akrepa vdekjeprurës, ndërsa breshkat jetojnë në dhomën e ndenjes. Derrkucët jetojnë në kopsht, ndërsa krokodili në pishinë. Brenda në shtëpi gjenden edhe tre iguana, gjashtë tarantula, bufi dhe më shumë se 100 peshq.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi