Udhetari ankohet per sherbimin, fiton vend pune

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Udhetari ankohet per sherbimin, fiton vend pune
Udhëtari i kompanisë ajrore britanike “Virgin Atlantic”, i cili iu ankua shefit të personelit me anë të një letre të gjatë, ka fituar vend të punës në këtë kompani si provues i ushqimit. Në letër ai ka shprehur pakënaqësinë e tij me shërbimin dhe ushqimin gjatë fluturimit nga Mumbai deri në Londër. Robert Branson, drejtor ekzekutiv i kompanisë ajrore, ka marrë në punë shkrimtarin e letrës më të gjatë dhe më të detajuar të ankesës që në të ardhmen të përzgjedhë ushqimin dhe verërat të cilat do t’u shërbehen udhëtarëve të “Virgin Atlantic”.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi