Thyen rekordin, qendron 33 dite me 5 mije akrepa

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Thyen rekordin, qendron 33 dite me 5 mije akrepa
Një grua në Tailandë, e cila e quan veten “Mbretëresha e akrepave”, i ka kaluar të 33 ditët e fundit e mbyllur në dhomën e xhamit me pesë mijë akrepa. Eksperimenti përfundoi me sukses, duke qenë se theu rekordin e qëndrimit në një shtëpi me kafshë ekstreme dhe tepër helmuese. Dhoma ishte brenda një qendre tregtare në Pattaya, Tailandë. Çdo tetë orë asaj iu lejua të bënte 15 minuta pushim. Kanchana Ketkeau është kafshuar 13 herë, por thotë se do ta bëjë përsëri nëse dikush tenton t’ia kalojë. Pas çdo kafshimi nga akrepat ajo bënte kundërhelmin.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi