Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare
Një bashkëshort xheloz në Britaninë e Madhe u tërbua kur pa se në adresën e internetit “Facebook”, gruaja e tij shkruante se ishte beqare, dhe jo e martuar. Ai është arrestuar dhe pritet të dënohet. Ata po kalonin një periudhë ndarjeje, dhe rezultati ishte divorci. 41-vjeçari, Edward Richardson, u zemërua keq kur pa se gruaja 26-vjeçare shkruante në “Facebook” se ishte e lirë. Tërbimi i momentit është i rrezikshëm, pasi ai shkoi menjëherë në shtëpinë ku rrinte për ta sulmuar. Kjo është ngjarja e dytë e këtij lloji në Britaninë e Madhe brenda një viti.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi