Del ne shitje kepuca dhe shapka 2 ne 1

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Del ne shitje kepuca dhe shapka 2 ne 1
Për të gjithë ata që shkojnë shpesh me udhëtime dhe duan të marrin shumë këpucë me vete, del në shitje këpuca dhe shapka 2 në 1. Këto kopukë modularë mund të konvertohen në disa stile të ndryshme, vetëm duke përdorur zinxhirët. Por jo vetëm ata që udhëtojnë, por edhe adoleshentëve do t’u hynin në punë. Një atlete ka nivele të ndryshme të zinxhirëve, dhe duke i hapur ato zbulohen modele të ndryshme këpucësh sportive. “Kurrë nuk e dini kur do të ndaleni në plazh pas një loje basketbolli”, shkruhet në reklamën e tyre. Ata janë vënë re në një shfaqje mode në Barcelonë.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi