Mbijeton edhe pasi i bie te fiket ne shinat e trenit

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Mbijeton edhe pasi i bie te fiket ne shinat e trenit
Një gjerman mbijetoi edhe pse i kaloi sipër një tren ekspres, ndërsa qëndronte i shtrirë në shinat e trenit. Gjermanit fatlum i kishin rënë të fikët nga gjendja e rëndë e dehjes. Jens Mauer, 41-vjeçar, niveli i alkoolit në gjakun e të cilit ishte pesë herë më i lartë se limiti i lejuar, tentoi të kalojë hekurudhat në Brand, Gjermaninë Lindore, pikërisht kur treni po hynte në stacion. Ai qëndronte në koma i shtrirë mbi binarët e hekurudhës dhe nuk ka ndjerë asgjë. Stafi i stacionit ndërhyri menjëherë dhe e shtruan në spital, ku u mjekua për plagë të lehta dhe prerje të vogla.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi