7-vjecari nuk ka ngrene kurre asnje ushqim

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

7-vjecari nuk ka ngrene kurre asnje ushqim
Në gati çdo kuptim ai është një 7-vjeçar normal. Ai luan futboll, noton dhe shkon në shkollë, por një ndryshim i rëndësishëm e ndan nga moshatarët, ushqimi kurrë nuk i ka prekur buzët. Që nga lindja, Tyler Mill, ka refuzuar çdo ushqim të mundshëm. Prindërit e ushqejnë përmes një tubi çdo natë. Nëna e tij, Arlene Mill, 41-vjeçare, kërkon të gjejë një zgjidhje prej vitesh. Pas një sërë kontrollesh, doktorët konfirmuan se problemi i tij ishte psikologjik. “I kemi provuar të gjitha”, thotë ajo. Për shumë vite e kanë ushqyer përmes një tubi nga hunda, por doktorët kanë sugjeruar makinën e ushqimit gjatë natës.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi