Kryeministri suedez ben tatuazh ti pelqeje te rinjve

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Kryeministri suedez ben tatuazh ti pelqeje te rinjve
Një artist i ka sugjeruar kryeministrit suedez, Fredrik Reinfeldt, se do të kishte më shumë sukses nëse do të bënte një tatuazh. Mjafton një akt i vogël për të tërhequr të rinjtë dhe për të siguruar mandatin. Mediat vendase kohët e fundit kanë shkruar se ka humbur vota nëpër sondazhe. “Me tatuazhin e ri në krahë do të fitonte më shumë besim dhe popullaritet me të rinjve”, thotë Sebastian Norde. Tatuazhi i sugjeruar është një anije e stilit viking, një mburojë zjarri ose patkua kali. Por gruaja e kryeministrit mendon ndryshe, ajo kërkon emrin e saj, Filippa.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi