Grabit peshkaqenin nga akuariumi, e fsheh nen xhakete

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Grabit peshkaqenin nga akuariumi, e fsheh nen xhakete
Policia në kontenë Nasasu, Nju Jork, thotë se ka arrestuar një person që grabiti një peshkaqen nga akuariumi i peshqve, dhe e fshehu atë nën xhaketë. Hetuesit thonë se Elbert Starks, 30-vjeçar, hyri në dyqanin e kafshëve në Lynbrook, dhe mori peshkaqenin 350 dollarësh nga akuariumi me duar. Ai u largua nga dyqani me peshkaqenin e fshehur nën xhaketë. Starks gjithashtu akuzohet për grabitjen e një karte krediti në janar dhe me të para ka blerë një ngjalë 300 dollarëshe disa orë më vonë. I apasionuari ndaj kafshëve të ujit që nuk ka frikë t’i prekë me duar, rrezikon të dënohet me 3 vjet burg.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi