Gjykatesja e dehur pezullohet se puth avokatin ne gjykate

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Gjykatesja e dehur pezullohet se puth avokatin ne gjykate
Një gjykatëse e dehur duhej të shoqërohej jashtë sallës, pasi puthi avokatin mbrojtës, bërtiti dhe ofendoi avokatin paditës. Gjykatësja Esther Cunningham shkaktoi rrëmuja gjatë seancës. Ajo përplaste duart në tavolinë dhe përgjigjej duke bërtitur. Të gjithë e kuptuan se ishte e dehur, dhe më vonë pranoi se kishte pirë ca gota më shumë me brandi. Ajo pranoi haptas se donte të godiste avokatin paditës. Cunningham, 54-vjeçare, është ndaluar të praktikojë profesionin për gjashtë muaj dhe është gjobitur me 6200 paund, por nuk e pranoi se ishte dehur. Sipas saj fajin e kishte çamçakëzi që mbante erë alkooli.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi