Godet veten me plumb edhe pse skishte arme

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Godet veten me plumb edhe pse skishte arme
Është marrëzi të qëllosh veten, por duhet talent ta godasësh veten pa armë. Kjo është historia e Howard Sheppard, 30-vjeçar nga Deltona, Florida. Sheppard i tha infermieres se vuri gjashtë plumba në raft, por njëri prej tyre u hap, duke e goditur në krah. Ajo njoftoi menjëherë rojën e sigurimit dhe ai policinë. Plumbat ndodheshin në raftin e dollapit dhe njëri prej tyre mund të jetë shkarkuar duke qenë se ai hodhi çekiçin nga larg. Sheppard thotë se plumbat ndodheshin në një mbajtëse
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi