Babai shkon te jape provimin ne vend te djalit

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Babai shkon te jape provimin ne vend te djalit
Një baba 54-vjeçar japonez është zbuluar se është shtirur si i biri 20-vjeçar, që të bënte provimin se djali nuk kishte mësuar. Babai i guximshëm madje shkoi në permanent që të rregullonte flokët e të dukej më i ri. Babai, i cili drejton një kompani për shpërndarjen e mjekimeve, shkoi të bënte provimin për licencën e shitësit të ilaçeve. Ai donte që i biri të punonte me të, por e dinte se nuk ishte i përgatitur për provim. “Një djalë 20-vjeçar dhe një 54-vjeçar duken ndryshe”, thotë shefi i policisë në Japoninë veriore. “Kokën e mbante të ulur mbi letrën e provimit por kur mbikëqyrësi iu afrua, i kërkoi falje menjëherë”, shton ai.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi