Ndiheni te vetmuar? Po sikur te merrni me qera nje nene apo baba?

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Ndiheni te vetmuar? Po sikur te merrni me qera nje nene apo baba?
Nëse kafshët shtëpiake nuk ju mjaftojnë të mbushni boshllëkun e zemrës suaj, si thoni sikur të merrni me qera një nënë apo baba? Nëse jeni nënë beqare dhe mendoni se fëmija juaj ka nevojë për një model të moshuar pranë, merrni me qera “dashuri” për ndonjë orë. Në njoftimin në internet shkruhet “gjyshi do t’i ndihmojë fëmijët me detyrat e shtëpisë. Ai do të zgjidhë problemet tona me fqinjët dhe do të çojë fëmijët në park. Madje do të shkojë edhe në takimin me prindër të flasë me mësuesit si të rrisin vetëbesimin e fëmijëve”. Kjo mundësi është për ata që ndihen bosh në jetë dhe preferojnë t’i marrim me qera prindërit dhe jo të pranojnë të vetët.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi