Shet vajzen per birre, njofton policine kur nuk i japin parate

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Shet vajzen per birre, njofton policine kur nuk i japin parate
Policia amerikane ka arrestuar një baba në Greenfield të Kalifornisë, me akuzën se ka organizuar shitjen e bijës së tij 14-vjeçare për martesë në këmbim të 16 mijë dollarëve, 100 arkave me birrë dhe për disa kuti mishi. Policia thotë se ata janë njoftuar për këtë marrëveshje, pasi 36-vjeçari ka shkuar tek ata për ta kthyer bijën e tij, sepse pagesa nuk ishte bërë siç i ishte premtuar. Babai është arrestuar me akuzën për trafikim njerëzor. Bashkëshorti i ardhshëm ishte mik i vajzës, dhe babai pranoi që ata të martoheshin vetëm në shkëmbim të artikujve që donte.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi