Maskon te dashuren si gjyshja qe ti marre parate ne banke

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Maskon te dashuren si gjyshja qe ti marre parate ne banke
Një djalosh nga Kili tentoi t’i marrë 80 mijë dollarë gjyshesh 82-vjeçare, duke maskuar të dashurën 21-vjeçare si grua e moshuar. Së bashku shkuan në bankë të tërhiqnin para. Nipi kishte falsifikuar kartën e identitetit të gjyshes dhe e dashura e tij mbante maskë plastike. Ata mund të ishin larguar nëse një punonjës i bankës nuk do të kishte telefonuar në shtëpinë e gjyshes. Në këtë mënyrë mësoi se ajo ishte larguar për tek të afërmit në Venezuelë. “Ajo u soll si një grua e moshuar dhe lëvizte po njësoj. Ishte aktore e mirë”, thotë stafi.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi