Studentet mesojne se si te shkruajne mesazhe flirtuese

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Studentet mesojne se si te shkruajne mesazhe flirtuese
Studentët e informatikës në universitetit në Postdam të Gjermanisë do të mësojnë se si të shkruajnë mesazhe dhe imeile flirtuese, derisa do të marrin edhe këshilla se si t’u lënë mbresa njerëzve kur të përballen me refuzim. Philip von Senftleben, autor dhe udhëheqës i skuadrës që do merret me studentët, ka thënë se puna e tij është t’i mësojë “se si të bëjnë zemrën e tjerëve të rrahë, ndërsa e tyrja të mbetet e qetë”. Studentët në ligjërata do të mësojnë edhe për gjuhën e trupit, paraqitjet publike, menaxhimin e stresit dhe aftësitë për të gënjyer.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi