I bie infarkt se doktori nuk ia thote diagnozen me takt

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

I bie infarkt se doktori nuk ia thote diagnozen me takt
Një grua nga Beaumont pretendon se doktor Howard Wilcox u tregua kaq i ashpër me të, sa ajo pësoi infarkt në zyrën e tij. Sipas padisë, Amy Michelle Modica shkoi në zyrën e doktorit disa javë më parë për t’u ankuar nga probleme qarkullimi. “Kisha probleme me kyçet kur flija dhe nuk ndihesha mirë”, thotë ajo në padi. “Kur tentova t’ia shpjegoja simptomat doktorit, ai më tha se mund të pësoja infarkt. Në ato momente më ra infarkti”, thotë ajo. Ajo pretendon se gjithçka mund të ishte shmangur nëse doktori do të sillej si profesionist dhe nuk do t’ia komunikonte lajmin ashtu.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi