Njofton policine se burri nuk i ngroh kembet

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Njofton policine se burri nuk i ngroh kembet
Një grua njoftoi policinë në Kinë, kur bashkëshorti refuzoi t’ia ngrohë këmbët. Polici Xiao Deng, nga Ningbo, thotë se mori dy telefonata pasuese nga një grua që ankohej se burri nuk po bënte çfarë donte ajo, ndërsa telefonata tjetër nga bashkëshorti që thonte se gruaja kërkonte shumë. Deng shkoi në apartamentin e tyre për ta zgjidhur çështjen, por e gjeti çiftin ende në grindje. Ai thotë se burri i tha: “A ke parë ndonjëherë grua të tillë? Ajo mi vuri këmbët e ftohta në bark dhe më bëri me dhimbje?”. Polici e bindi se ishte detyra e burrit t’ia ngrohte këmbët gruas, por i tha gruas të mos i mbante aty për shumë gjatë.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi