50 milionë euro nuk mjaftojnë për Villan

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

50 milionë euro nuk mjaftojnë për Villan
Mësohet se Valencia, para dy javësh ka refuzuar një ofertë të Chelseat për sulmuesin kryesor David Villa, ndërsa arsyeja kishin qenë paratë e ofruara nga skuadra e Ligës Premier.

“The Observer” njofton se Blutë kishin bërë një ofertë prej 50 milionë eurosh për të fituar shërbimet e spanjollit, mirëpo Los Che janë shprehur të pakënaqur me këtë shifër.

27-vjeçari vazhdon të mbetet sulmuesi më i kërkuar në merkato dhe Valencia e futur në borxhe është e detyruar ta shesë atë, por siç duket do të mundohet të nxjerrë maksimumin e mundshëm nga kjo shitje.

Për shërbimet e sulmuesit janë të interesuara një varg skuadrash duke filluar nga gjigantët Real Madrid, Barcelona, Juventus dhe Liverpool, pastaj Atletico Madrid dhe Manchester City.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi