Diarra: Trajneri është meritor për fitoret e Realit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Diarra: Trajneri është meritor për fitoret e Realit
Mesfushori i Real Madridit, Lassana Diarra, ka thënë se trajneri Juande Ramos është meritor që Mbretërit janë ende në garë për titull.

“Në fillim unë nuk e njihja atë, vetëm e kisha dëgjuar emrin e tij ‘Juande Ramos’”.

“Ne jemi shumë të disiplinuar nën udhëheqjen e tij dhe falë tij Real Madridi është ende në garë për titull”.

“Këto fitore po vijnë falë punës së madhe të tij. Jam shumë i lumtur këtu dhe është me rëndësi për mua që të vazhdojmë me fitore”, ka thënë 23-vjeçari për “El Mundo Deportivo”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi