Katanec në postin trajnerit të Kombëtares?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Katanec në postin trajnerit të Kombëtares?
Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që brenda dy javësh ta zgjedh trajnerin e ri të Kombëtares. Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së ka zhvilluar mbledhjen e parë pas largimit të Arie Haan, për të diskutuar në lidhje me trajnerin e ri të ekipit kombëtar.

Alternativat për zëvendësimin e holandezit janë të shumta dhe në listë janë 20 emra pretendentë për stolin e Përfaqësueses kuqezi.

Mirëpo mediat shqiptare njoftojnë se më i favorizuar nga lista e ngushtë është ish-trajneri i përfaqësueses së Maqedonisë, Srecko Katanec, i cili ditë më parë dha dorëheqje nga drejtimi i vendit fqin
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi