Lopez, maniake e vertete parukesh

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Lopez, maniake e vertete parukesh
Jennifer Lopez eshte nje maniake e vertete per paruket. Kengetarja ka nje dhome te vecante te mbushur me paruke, kete e rrefen nje mik i afert i ciftit.

“Jennifer e mban deren e dhomes te mbyllur me celes dhe nuk lejon asnjeri qe te hyje, as bashkeshorin Marc. Gjithe dhoma eshte mbushur me manekine qe mbajne floke te rreme, me te shtrenjtat ne qarkullim”, thekson nje burim anonim.

Sipas zerave, 39 vjecarja eshte shume e kujdesshme per pamjen e saj dhe gjithe koleksionin e perdor per te ndryshuar modelin, pa punuar shume me floket e saj origjinale. Mani e vertete VIP-ash, pasi me siguri numri i madh i parrukeve i ka kushtuar nje “djall e gjysme” kengetares-aktore.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi