Pergjonte ne shtepine e Britney Spears, arrestohet

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Pergjonte ne shtepine e Britney Spears, arrestohet
http://www.imagebee.net/images/3a9r2zmihqhls2hmuzd1.jpg

Arrestohet nje 26-vjecare ne shtepine e Britney Spears ne Calabasas ne Kaliforni.

Personeli i sigurise kishte pikasur vajzen, qe pergjonte nga dritaret e shtepise se kengetares dhe i beri thirrje te largohej, por ajo nuk pranonte. Me nderhyrjen e rojave situata eshte vene nen kontroll dhe me pas ne shtepi mberriti edhe nje polic.

Sherifi i kontese se Los Anxhelosit tha se e arrestuara ishte Miranda Tozier-Robbins dhe se ajo kishte me vete nje video. Mbi te rendon akuza e hyrjes pa leje ne prone private dhe ajo e kundershtimit te forcave te rendit.

Vajza eshte liruar me kusht, pasi ka paguar 5 mije dollare dhe do te dale para gjykates me 16 qershor. Nuk dihet nese Spears ndodhej ne shtepi ne momentin e arrestimit te 26-vjecares.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi