Rihanna, koncert ne Dubai me 28 maj

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Rihanna, koncert ne Dubai me 28 maj
http://www.imagebee.net/images/xi3gqv5usetkxiwt3ot.jpg


Popstari nga Barbados, Rihanna i eshte kthyer punes pas incidentit te dy muajve me pare me te dashurin Chris Brown. Kengetarja do zhvilloje nje koncert ne Dubai, me 28 maj.

Zedhenesja e Ministrise se Turizmit, deklaroi se 25 mije bileta do te dalin ne shitje ditet e ardhshme. Zakonisht, per koncerte te tilla krijohet nje skene e vecante ne shkretetire.

Rihanna u ka derguar organizatoreve te koncertit nje dokument me 38 faqe, ku ka paraqitur kerkesat e saj, mes te cilave jane sapuni antibakterial dhe limonat
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi