kosovari dhe kinezi

Shko poshtë

kosovari dhe kinezi

Mesazh nga mendy prej Sun Apr 19, 2009 9:50 pm

Ish kan Kosovari dhe Kinezi.
Po e vet Kosovari Kinezin sa banor i ka Kina?.
Kinizi pi thot sa ni thes i madh me oriz.
pastaj po e pyet Kinezi Kosovarin po sa banor i ka Kosova?.
sa ni tegell ne faferona pi thot Kosovari.
Ai sa pak te koki ju pi thot Kinesi.
Pa kerkoje njo (ti qi ropt)tkall, po ja kthen Kosovari.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi