Shqiptari Amerikani Dhe Gjermani

Shko poshtë

Shqiptari Amerikani Dhe Gjermani

Mesazh nga mendy prej Sun Apr 19, 2009 9:51 pm

u kan ni gjerman ni amerikan edhe ni shqiptar . ni grue u kan tu lind e ajo beba nuk dalke gjermani ka shku e ka sha beben gjermanisht , ehde beba nuk e ka kuptu, e kur ka shku amerikani e ka sha anglisht edhe beba nuk ka kuptu,kur ka shku shqiptari i ka than:ta ....nanen edeh kur ka dal beba ja ka ba kujna p0o i a shan nanen hehehheheh
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi