Mesuesja dhe nxensi

Shko poshtë

Mesuesja dhe nxensi

Mesazh nga mendy prej Sun Apr 19, 2009 9:55 pm

Pyet mëuesja nxënësit: - Nëse dikush nga ju e konsideron veten budalla, le të ngritet në këmbë! Në fillim askush prej nxënësve nuk ngritet.
Pas pesë minutash, derisa në klasë mbretëronte qetësi relative, në këmbë ngritet njeri nga nxensat. Mësuesja habitet. Ajo nuk beson se Leutrimi e konsideron veten budalla:
Cka? , ti veten e konsideron budalla? Jo mësuse, por më vinte keq kur të shihja se qëndronit vetëm në këmbë!!!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi