Babi dhe fantazma

Shko poshtë

Babi dhe fantazma

Mesazh nga mendy prej Sun Apr 19, 2009 9:56 pm

Babi, babi në orman oshtë një fantazmë. Jo bre djali jam se fantazmat nuk ekzistojnë, po ke pa ander t`keqe. O babë, ekzistojnë, ekzistojnë se mami e ka mshel aty - po kan djali. Po vijin deri te ormani, baba po e qel dhe po e sheh kojshine. Qysh bre kojshi kështu, sa herë të kam ndihmu, plus edhe punen ta kam gjet e ti po vjen naten dhe po ma tut djalin.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi