coca cola

Shko poshtë

coca cola

Mesazh nga mendy prej Sun Apr 19, 2009 10:02 pm

u kan nje grue dhe nje kamarier
gruaja ka shku ne kafiq ka porosit coca cole kamrieri ka than jo coca cole po koka kolle ajo gruaja ia kthen thote po keshtu shkruhet ne shishe coca cole eh ai kamrieri tha keshtu shkruhet po lexohet koka kolle
eh gruaja ia kthen po ehde burrri jem e ka emrin me c- cali a me thirr kali
hahahahahahaha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi