Ancelotti i hap rrugen Chelsea-s

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Ancelotti i hap rrugen Chelsea-s


Carlo Ancelotti jep shenja afrimi me skuadren e Chelsea. Tekniku qe ka nje kontrate deri ne vitin 2010 me Milanin, nuk e ka mohuar se i pelqen hipoteza se nje dite mund te bashkohet me skuadren londineze.

“Nuk do shkoj tek Chelsea edhe pse nuk mendoj te qendroj perjete tek Milan. Besoj se heret a vone kjo histori do marre fund. Chelsea eshte nje skuader e madhe dhe nuk mund te them se nuk me pelqen”, thekson tekniku italian, duke lene te kuptohet se blute e Londres e joshin, pavaresisht se ai nuk pranon asgje publikisht.

Edhe kapiteni Paolo Maldini eshte shprehur i bindur se e ardhmja e teknikut eshte tjeterkund. “E pyes perhere nese do qendroje, pro ai gjithmone me thote ta pyes te nesermen...”, deklaron mbrojtesi legjendar kuqezi.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi