Dunga: Julio Cesar më i miri në botë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Dunga: Julio Cesar më i miri në botë


Trajneri i Brazilit, Dunga, ka deklaruar se portieri i Interit, Julio Cesar, është më i miri në botë.

“Erdha për të parë Julio Cesar i cili ka qenë i lënduar, dhe doja të flas me të gjithë brazilianët tjerë këtu”, ka thënë Dunga, i cili ndodhet në Itali.

“Julio Cesar është pa dyshim më i miri në botë për momentin. Gianluigi Buffon po ashtu është i shkëlqyeshëm, por për momentin Julio Cesar është në një formë fantastike”, ka shtuar trajneri brazilian.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi