Voronin kërkon shans në Liverpool

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Voronin kërkon shans në Liverpool
Sulmuesi ukrainas Andriy Voronin shpreson se do të ketë shans për të treguar veten edhe në Liverpool në sezonin e ardhshëm.

Voronin u huazua tek Hertha Berlin nga Liverpooli këtë sezon ku po shkëlqen me paraqitjet e tij, duke tërhequr edhe vëmendjen e shumë klubeve tjera, por ai shpreson të tregojë veten mu në klubin anglez.

“Vërtet dua të luaj në garat evropiane dhe shpresoj se do t’ia ofroj këtë mundësi vetes. Liverpooli është një prej klubeve më të mëdha në Evropë. Çdo profesist ëndërron të luaj atje”, ka thënë Ukrainasi.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi