Garner: Djemtë i duan shtatzënat

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Garner: Djemtë i duan shtatzënat
Djemtë ‘kallen’ pas nënës së dy fëmijëve, Jennifer Garner, edhe pse ajo është në një martesë të lumtur me aktorin Ben Affleck.

“Njerëzit ende vijnë dhe më drejtohen. Vërtet është e këndshme. Edhe kur jeni shtatzënë. Mendoj se djemtë i pëlqejnë vajzat shtatzëna”, ka thënë Garner.

“Sapo më ndodhi diçka interesante! Isha me foshnjën tetë-javëshe dhe dikush më tha, ‘Nëse ai nuk është i mirë për ju...”, ai ishte aty për mua”, ka qeshur aktorja.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi