Jennifer Aniston në lidhje me Gerard Butler?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Jennifer Aniston në lidhje me Gerard Butler?
Jennifer Aniston ka harruar tashmë ish-të dashurin e saj, rokerin John Mayer, dhe raportohet se ka filluar një lidhje me aktorin skocez, Gerard Butler.

“Ata kishin një përplasje në Festivalin e Filmit në Toronto vitin e kaluar, por e gjithë ajo u mbajt shumë e qetë. Tash Jennifer është sërish e vetme, ajo nuk e mban të fshehtë më admirimin e saj“, ka thënë burimi.


Aniston, 40-vjeçare, raportohet se ka kërkuar nga Butler të luajë krahas saj në filmin e ri “Goree Girls”. Butler më herët ka pasur lidhje edhe me Cameron Diaz dhe Naomi Campbell.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi