Britney ndjehet e tradhtuar nga Federline

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Britney ndjehet e tradhtuar nga Federline
Princesha e muzikës pop Britney Spears ndjehet e tradhtuar nga ish-burri i saj Kevin Federline.

Mësohet se Britney është shumë e nevrikosur me Federline, me të cilin ka dy fëmijë, Sean Preston dhe Jayden James, pasi që ish-burri i saj i ka propozuar martesë të dashurës së tij aktuale, Victoria Prince.

Një burim ka pohuar se këngëtarja është ndier e thyer kur ka kuptuar për propozimin për martesë dhe ndjehet e tradhtuar, pasi që ajo ende ka ndjenja për babanë e fëmijëve të saj.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi