Hathaway në pritje të dashurisë së vërtetë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Hathaway në pritje të dashurisë së vërtetë
Anne Hathaway vazhdon të besojë se në jetën e saj do të vijë mashkulli i përsosur.

Aktorja, e cila vitin e kaluar është ndarë nga i dashuri Raffaello Follieri, pohon se ende është në pritje të dashurisë së vërtetë.

“Mendoj se mashkulli i përsosur ekziston dhe ai gjendet diku. Princi im është i durueshëm, ka sens humori dhe më shpëton nga ritmet e këqija të jetës”, është shprehur Hathaway.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi