Cohen i kërkon falje Madonnës

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Cohen i kërkon falje Madonnës
Komiku Sacha Baron Cohen i ka kërkuar falje Madonnës për përqeshjen që e ka bërë në dëm të saj në filmin e ri "Bruno".

Mësohet se aktori i ka dërguar lule dhe një letër këngëtares për t’i kërkuar falje, në momentin kur ajo po përballet me probleme lidhje me adoptimin e një fëmije nga Malaui.

Filmi “Bruno” flet për një austriak homoseksual i cili dëshiron të arrijë sukses në Hollywood, dhe në një skenë, ai përqesh yjet të cilët adoptojnë fëmijë, duke përmendur emrat e Madonnës dhe Angelina Joliet.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi