Perry i varur nga video-lojërat

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Perry i varur nga video-lojërat
Ish-aktori i serialit "Friends", komiku Matthew Perry është detyruar të kërkojë ndihmë mjekësore pasi e ka dëmtuar dorën duke luajtur video-lojëra.

Aktori pranon se kalon ditë të tëra i ngjitur për ekrani duke luajtur lojëra të ndryshme, me ç’rast shpesh i lëndon muskujt dhe tendinët.

“Luaj shumë video-lojëra. Kështu që shpesh më ndodh që të shkoj te mjeku i duarve”, ka treguar aktori.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi