Montag dhe Pratt martohen

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Montag dhe Pratt martohen
Yjet e serialit "The Hills", Heidi Montag dhe Spencer Pratt, i kanë përshpejtuar planet e martesës dhe pritet që ta kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë vikend.

Çifti ka realizuar një ceremoni premtimi në Meksikë vitin e kaluar, mirëpo nuk e kishin bërë ligjësuar martesën e tyre. Por tani ata janë të gatshëm për këtë gjë.

Sipas TMZ.com, Montag do të bëhet Zonja Pratt të shtunën, me një ceremoni të vogël në Beverly Hills.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi