Fillon gjykimi i ndjekësit të Banks

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Fillon gjykimi i ndjekësit të Banks
Supermodelja e shndërruar në personalitet televiziv, Tyra Banks, këtë muaj do të përballet në gjykatë me një person, i cili është i akuzuar se e ka ndjekur dhe e ka ngacmuar bukuroshen.

38-vjeçari nga Georgia, Brady Green, i ka dërguar vazhdimisht lule, dhurata dhe letra modeles, po ashtu e ka thirru në telefon dhe ka shkuar në studiot e saja në New York, ku ajo xhiron shoun “The Tyra Banks Show”.

Në bazë të padisë gjyqësore, Green i është kërcënuar edhe asistentes së Banks kur ajo kishte refuzuar t’ia jepte adresën.

Green është arrestuar në mars të vitit 2008 pasi ishte kapur në një restorant në afërsi të studiove të bukuroshes. Gjykimi ka filluar të premten, ndërsa sipas “New York Daily News”, në javët në vijim Banks do ta japë deklaratën e saj.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi