Rambo në Bollywood

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Rambo në Bollywood
Ylli hollivudian i aksionit Sylvester Stallone do ta sjellë John Rambon sërish në ekran në një film të Bollywoodit.

Aktori, i cili ka luajtur rolin ikonik të veteranit të luftës së Vietnamit në katër filma, ka vendosur t’i shokojë fansat duke treguar anën e butë të ushtarit të pandalshëm në mjuziklin komik bollivudian, “Kambakht Ishq”.

Mirëpo, Stallone do ta ketë vetëm emrin Rambo në film, sepse do ta portretizojë një aktor hollivudian, i cili bie në dashuri me aktoren kryesore të filmit Karina Kapoor.

Përveç Stallones, nga Hollywoodi në këtë film do të paraqiten edhe Denise Richards dhe Brandon Routh.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi