Azemi dhe Balushi

Shko poshtë

Azemi dhe Balushi

Mesazh nga mendy prej Mon Apr 20, 2009 12:01 pm

Bëjnë llaf Bali edhe Azemi.
Bali që është ma i ri e pyet Azemin në moshë.
-Allahile axha Azem, po të pyes diçka.
-Pyet more pyet, sa të duash. i përgjigjet.
- Pashë Zotin, si i ke punët me seks?

- Aaaa… me seksa, a.
Qe vallha po të tregoj drejt. Kur isha në moshën
tënde, Havushi ma prekte kryet, mue m’u çojke poshtë…
E tash… Havushi po më prek poshtë, e mue po më
çohen floktë në krye.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi